Reklama

Chcą korespondować

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

6172. Dominik

Mam 26 lat, jestem wierzący i praktykujący, pracuję. Szukam przyjaciół. Jestem domatorem. Lubię przyrodę i spacery. Chętnie poznam osoby z całej Polski. Mogę korespondować e-mailowo.

6173. Lucynka z Małopolski

Mam 67 lat, od 7 lat jestem wdową. Zajmuję się domem, pracą na działce i trochę pomagam swojej niepełnosprawnej córce, która ze mną mieszka. Jestem wesoła i pracowita. Jestem katoliczką. Samotność bardzo mi dokucza! Szukam przyjaciela na dobre i na złe. Takiego, który jest katolikiem, lubi pracę na wsi, ma prawo jazdy. Czekam na listy. Proszę podawać numery telefonów.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

6174. Czytelniczka z pow. kieleckiego (Świętokrzyskie)

Mam 65 lat, dzieci wyjechały za granicę i tam ułożyły sobie życie. Chciałabym nawiązać kontakt z osobą wierzącą, szczerą, która lubi ciepło domowego ogniska. Może Pani Zofia (nr 6125) też zechce się ze mną zaprzyjaźnić...

6175. Tomasz z Mazowieckiego

Mam 45 lat. Chciałbym poznać osobę uczciwą i szczerą, z którą mógłbym założyć szczęśliwą rodzinę. Proszę o podanie w liście numeru telefonu, co ułatwi kontakt.

6176. Elżbieta z Bydgoskiego

Mieszkam na wsi, z wszelkimi wygodami. Jestem na emeryturze i czuję się samotna. Hoduję trochę drobiu. Chętnie przyjmę na pokój starszą panią, tylko za drobne opłaty za światło. Reszta do uzgodnienia.

Uwaga! Czytelnicy nawiązują kontakty z osobami ogłaszającymi się na własną odpowiedzialność.

2018-06-27 09:38

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Włochy: Silne trzęsienie ziemi na południu, brak doniesień o szkodach

2026-06-02 08:32

[ TEMATY ]

Włochy

trzęsienie ziemi

Adobe Stock

Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

Trzęsienie ziemi o magnitudzie 6,2 wystąpiło w nocy z poniedziałku na wtorek w rejonie Kalabrii i było odczuwalne na całym południu Włoch - podały media. W niektórych miejscowościach ludzie wybiegli ze strachu z domów. Włoska Obrona Cywilna ogłosiła, że nie ma wiadomości o szkodach.

Epicentrum wstrząsów znajdowało się w morzu na głębokości 250 kilometrów w rejonie wybrzeża miejscowości Amantea koło Cosenzy.
CZYTAJ DALEJ

Szpital w Lublinie wydał oświadczenie ws. dziecka, które przeżyło aborcję. "Zostało ochrzczone"

2026-06-01 16:23

[ TEMATY ]

aborcja

oświadczenie

szpital w Lublinie

dziecko nienarodzone

Vatican Media

Szpital wojewódzki w Lublinie wydał oświadczenie w sprawie urodzenia żywego dziecka po aborcji. Jak się okazuje, decyzją matki dziecko zostało ochrzczone. Jego życia jednak nie udało się uratować.

W odpowiedzi na pytania w ramach dostępu do informacji publicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie potwierdziła, że w okresie od 1 stycznia do końca 2025 roku jedno dziecko przeżyło swoją aborcję, o czym pisaliśmy w czwartek.
CZYTAJ DALEJ

Parafia w Smolcu w ścisłym finale!

2026-06-02 17:14

mat. prasowy

Parafia pw. Narodzenia NMP w Smolcu znalazła się w finale konkursu „Aktywna Parafia”. 

Smolecka parafia znalazła się w finałowej dziesiątce Ogólnopolskiego Konkursu „Aktywna Parafia”, organizowanego przez Katolicką Agencję Informacyjną i Caritas Polska pod patronatem Konferencji Episkopatu Polski. To wyróżnienie jest efektem wieloletniego, konsekwentnego zaangażowania parafian w życie wspólnoty, zarówno duchowe, jak i społeczne - podkreśla Tomasz Soróbka, członek Rady Parafialnej.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję