Reklama

Niedziela Przemyska

Modlitwa Uzdrowienia

Niedziela przemyska 48/2017, str. 7

[ TEMATY ]

charyzmatycy

Klaudyna Konarzewska

Posługa Zespołu „Mocni w Duchu” podczas VII Podkarpackiego Forum Charyzmatycznego

Posługa Zespołu „Mocni w Duchu” podczas VII Podkarpackiego Forum Charyzmatycznego

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

VII Podkarpackie Forum Charyzmatyczne w Krośnie było przeżywane w tym roku pod hasłem: „Modlitwa uzdrowienia”. Spotkanie poprowadził o. Remigiusz Recław SJ.

Gościem głównym był Marcin Zieliński, wsparcie modlitewne i muzyczne zapewnił zespół Mocni w Duchu. Pierwszego dnia Eucharystii przewodniczył bp Stanisław Jamrozek, zaś drugiego abp Adam Szal, metropolita przemyski. Jezus Chrystus uzdrawia dziś swoje dzieci, zmienia ich życie na błogosławione. Jezus daje nadzieję wszystkim, którzy mają odwagę wierzyć, że On, który umarł na krzyżu, zmartwychwstał, żyje i dlatego wszystko jest możliwe. Wystarczy nawiązać relację przyjaźni z Jezusem jako Panem i Zbawicielem, powierzyć swoje życie Jego opiece, a doświadczymy działającej w nas mocy Ducha Świętego. „Ku wolności wyswobodził nas Chrystus” (Ga 5, 13), więc pozwólmy Bogu działać w naszym życiu. Na to pozwoliła Alicja, która podzieliła się tym doświadczeniem.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2017-11-22 12:45

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

O. Bashobora i charyzmatycy z modlitwą na Jasnej Górze

[ TEMATY ]

Jasna Góra

Bashobora

charyzmatycy

Artur Stelmasiak

Na Jasną Górę przybyli dziś liderzy i animatorzy ruchów charyzmatycznych z Polski i zagranicy. Ponad 300 osób, świeccy i kapłani, uczestniczy w zamkniętych warsztatach w częstochowskim seminarium. Prowadzi je katolicki kaznodzieja z Ugandy o. John Bashobora, który także wygłosił kazanie podczas Mszy św. w Kaplicy Matki Bożej.

- Maryja Matka mówi: otwórz swoje serce a Jezus je napełni. Jezus napełni cię wszystkim czego pragniesz. Patrz na Maryję, słuchaj tego co Ona do nas mówi. Ona chce żebyś skupił swój wzrok na Jezusie - mówił o. Bashobora.
CZYTAJ DALEJ

Błogosławieństwo ceremoniarzy i animatorów liturgicznych w Jakubowie

2026-06-06 19:26

[ TEMATY ]

Jakubów

ceremoniarze

Diecezjalne Studium Liturgiczne

animatorzy liturgiczni

Karolina Krasowska

Bp Adrian Put podczas Mszy św. w sanktuarium w Jakubowie pobłogosławił absolwentów Diecezjalnego Studium Liturgicznego do pełnienia funkcji ceremoniarza i animatora liturgicznego

Bp Adrian Put podczas Mszy św. w sanktuarium w Jakubowie pobłogosławił absolwentów Diecezjalnego Studium Liturgicznego do pełnienia funkcji ceremoniarza i animatora liturgicznego

Bp Adrian Put podczas Mszy św. w sanktuarium św. Jakuba Starszego Apostoła w Jakubowie pobłogosławił absolwentów Diecezjalnego Studium Liturgicznego do pełnienia funkcji ceremoniarza i animatora liturgicznego.

Bp Adrian Put sprawował Mszę św. na zakończenie XX Jubileuszowej Papieskiej Pielgrzymki z Kolegiaty Głogowskiej do Źródła św. Jakuba Starszego Apostoła w Jakubowie. Podczas Mszy św. w sanktuarium w Jakubowie pobłogosławił absolwentów Diecezjalnego Studium Liturgicznego do pełnienia funkcji ceremoniarza i animatora liturgicznego. 
CZYTAJ DALEJ

Beatyfikacja dziewięciu salezjanów męczenników

2026-06-06 21:26

Biuro Prasowe AK

Kościół włączył w poczet błogosławionych dziewięciu polskich salezjanów męczenników: Jana Świerca, Ignacego Antonowicza, Ignacego Dobiasza, Karola Goldę, Franciszka Ludwika Harazima, Franciszka Miśkę, Ludwika Mroczka, Włodzimierza Szembeka i Kazimierza Wojciechowskiego.

Beatyfikacja odbyła się w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie, a w imieniu papieża Leona XIV dokonał jej kard. Marcello Semeraro, prefekt Dykasterii Spraw Kanonizacyjnych.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję